دانلود فول آلبوم معین به همراه تمامی ترانه های خوانده شده از اول تا به امروز بصورت دسته بندی و آلبوم بندی با لینک مستقیم قرار داده شده است. تمامی آلبوم معین که بصورت منحصر به فرد بوده و هنوز برای طرفداران خود تازگی دارد با نام های آلبوم خاطره، آلبوم قله های غربت،آلبوم اصفهان، آلبوم یکی را دوست میدارم، آلبوم طلوع، آلبوم تولد عشق، آلبوم صبحت بخیر عزیزم، آلبوم سکه، آلبوم سفر، آلبوم پریچه، آلبوم پنجره، آلبوم نماز، آلبوم ناجی، آلبوم مسافر، آلبوم معما، آلبوم مهمون، آلبوم مست، آلبوم لحظه ها، آلبوم هوس، آلبوم دلبر، آلبوم بت پرست، آلبوم بی بی گل، آلبوم بهتر از من چه کسی، آلبوم به تو می اندیشم، آلبوم عاشق تر از من، آلبوم عاشقانه، آلبوم آرزو بصورت آرشیو قرار داده شده است.

دانلود فول آلبوم جدید معین،دانلود تمام آهنگ های معین،دانلود آهنگ جدید معین،دانلود فول معین بصورت یکجا

زندگی نامه معین

معین در روز جمعه ۲۹ دیماه سال ۱۳۳۰ در نجف آباد واقع در استان اصفهان در خانواده‌ای کاملاً مذهبی و از نظر مالی در سطح متوسط و پرجمعیت به دنیا آمد. معین هفتمین فرزند خانواده اش است. او در دوران نوجوانی و جوانی قرآن را با صوت و اشعار و غزلیات شعرای بزرگ را می‌خواند. او در همان دوران با دوستان خود در مجالس شادمانی برنامه‌های بسیاری در شهر خود و دیگر شهرهای استان اصفهان اجرا می‌کرد. وی از دوران کودکی علاقه خود را به آواز نشان داد. معین در سن ۱۸ سالگی مدتی نزد استادان موسیقی ایرانی همچون تاج اصفهانی و حسن کسایی به یادگیری گوشه‌ها و دستگاه‌های آواز ایرانی پرداخت. از سال ۱۳۴۹ تا ۱۳۵۷ در رادیو اصفهان و هتل عباسی اصفهان یک شب به اجرای برنامه مشغول شد.

معین نخستین ترانه خود را در سال ۱۳۵۷ درتهران با عنوان «یکی را دوست می‌دارم» روانه دنیای موسیقی کرد. «یکی را دوست می‌دارم» با ترانه‌ای از مسعود امینی و آهنگی از معین آن چنان در میان مردم جا باز کرد که پس از مدتی کوتاه از مرزهای ایران گذشت و توسط خوانندگان ایرانی که پس از انقلاب به آمریکا مهاجرت کرده بودند هم خوانده شد.

منبع : معین (خواننده)

دانلود فول آلبوم معین،دانلود تمام آهنگ های معین،دانلود فول آلبوم کامل معین

دانلود فول آلبوم کامل معین

دانلود تک آهنگ های معین

Full Album Moein

دانلود فول آلبوم معین با کیفیت ۳۲۰ که می توانید در مراسم های عروسی و مهمانی های دورهمی به گوش دادن ترانه و آهنگ های قدیمی معین گوش کنید، در این بخش می توانید دانلود تک آهنگ های معین را با لینک مستقیم از وب سایت موسیقی اسکای رز دانلود کنید. به جرات می توان گفت که معین یکی از خوانندگان برتر و برجسته کشور عزیزمان می باشد که طرفداران بی شماری دارد و هنوز هم این موزیک ها طرفدار به خصوص خود را دارد، دانلود فول آلبوم معین به صورت یکجا قرار داده شده تا شما عزیزان بتوانید براحتی دریافت کنید.

دانلود تک آهنگ های معین،دانلود فول آلبوم معین،دانلود فول آلبوم معین بصورت یکجا

دانلود فول آلبوم معین بصورت یکجا

Moein & Siavash Ghomayshi – Parandeh (Remix By Mohammad Ghiyasi)
Moein & Siavash Ghomayshi – Parandeh(Saeed Vazifehdoost Remix)
Moein & Siavash Ghomayshi – Parandeh
Moein & Sohrab – Shabe Eshgheh
Moein – Aghoosh
Moein – Ashegh Ke Beshi
Moein – Atashe Del
Moein – Be To Madyoonam
Moein – Bi To Nemitoonam
Moein – Che Sali Beshe Emsal
Moein – Delam Tangeteh
Moein – Gole Naz Darom
Moein – Hamdam
Moein – Havaye Khooneh
Moein – Kenare To
Moein – Khatereha (Final Version)
Moein – Khatereha
Moein – Khaterehaa
Moein – Khoone Siavash
Moein – Majnoon
Moein – Majnoun (V-Remix)
Moein – Mardom
Moein – Raze Khelghat (Shabi Ba Anooshiravane Rohani)
Moein – Shomal
Moein – Tarkam Nakon
Moein – To Ke Tamoome Donyami

Moein – Haminjoori Nemimoone


منبع : دانلود فول آلبوم معین